THOMAS 34 - 451 ZA 794032

000000794032

000000794032


Galingas siurblys, skirtas viloms, nedideliems viešbučiams, biuro patalpoms, parduotuvėms, kurių plotas iki 800 kv.m.

Galingas siurblys, skirtas viloms, nedideliems viešbučiams, biuro patalpoms, parduotuvėms, kurių plotas iki 800 kv.m.,

pagamintas su skystųjų kristalų (LCD) darbo laiko skaitikliu, įmontuotu į korpusą, įmontuotu į korpusą pneumo lizdu ir biturbo

varikliu, kurio galingumas 3400 vatų, bei siurbimo galingumu 1200 aerovatų.

Maksimalus vamzdžio ilgis iki pirmo lizdo yra 120 m, esant vienam vartotojui, ir 60 m, esant 2 vartotojams ir yra galimybė prijungti

iki 25 lizdų.

Dvejų pakopų variklis, su termosaugikliu, įjungiamas elektroniniu būdu.

Siurblys turi sienos vibroizoliaciją, 45 litrų talpa (rezervuaras ) yra pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno.

Vamzdžio prijungimas prie sistemos, galimas tiek iš dešinės, tiek iš kairės talpos ( rezervuaro) pusės.

Talpa, kurioje susiurbiamas purvas, lengvai nusiima.

Filtravimo sistema susideda iš cikloninio ilgalaikio filtro, dulkių surinkimo maišelio (kuris pagamintas iš poliesterio) su užspaudimo

žiedu.

Prie siurblio siūlome įsigyti:

standartinį siurbimo priedų rinkinį "Comfort ZS 1 F".

Tai rinkinys su radijo ryšio valdymu, 8 m siurbimo žarna su radijo ryšio pulteliu, įmontuotu į rankeną, teleskopiniu plieno siurbimo

vamzdžiu, baldų, radiatorių, aparatūros, kilimų su parketo adapteriu antgaliais.

arba siurbimo priedų rinkinys "Comfort ZS 2 F".

Rinkinys su radijo ryšio valdymu, 8 m siurbimo žarna su radijo ryšio pulteliu, įmontuotu į rankeną, teleskopiniu plieno siurbimo

vamzdžiu, žarnos laikikliu, baldų, radiatorių, aparatūros, kilimų, kietų grindų antgaliais. 

Pristatymas per 21 d.

Smulkiau

2 200,00 €

Sandėlyje: Laikinai produkto neturime.

Kurdami savo naujo namo planą, Jūs, be abejo, įtraukiate į jį visus įmanomus patogumus, kurie gyvenimą būsimajame name darys dar malonesnį. Pagal visus pažangos reikalavimus planuojamame name turi būti ir daug protingos technikos. Būtent toks technikos pasiekimas yra THOMAS centrinis dulkių siurblys su nuotoliniu radijo ryšio valdymu.

Rūsyje arba garaže pastatomas didelio galingumo centrinis siurbimo įrenginys ir sujungiamas su siurbimo vamzdžiais, išvedžiotais po tinku. Visame name norimose vietose įtaisomi siurbimo lizdai, prie kurių tereikia prijungti siurbimo žarną. Taip jūs visuose namo aukštuose galite patogiai siurbti dulkes, ir Jums nebereikia valomoje patalpoje tampyti paskui save dulkių siurblio. Siur­bimo lizdų dizainas bei dydis pritaikomi prie elektros jungiklių, tad jie puikiai dera prie bendro patalpų vaizdo. Rūsyje įrengtas centrinis siurblys įjungiamas ir išjungiamas nuotolinio radijo ryšio valdymo pulteliu.

Nuotolinis radijo ryšio valdymas – ypač svarbi detalė, nes nuo šiol naudotis dulkių siurbliu Jums bus taip pat patogu, kaip ir elektriniais garažo vartais arba pulteliu valdomomis išvyniojamomis štoromis.

THOMAS centrinis dulkių siurbimo įrenginys – pirkinys, atitinkantis laikmečio dvasią. Jis Jums duos naudos visą tolesnį gyvenimą, kadangi savo privalumais pranoksta neabejotinai įprastus dulkių siurblius. Be to, šis įrenginys kainuoja mažiau nei Jums atrodo, o dėl teikiamų patogumų ir naudos sveikatai greitai atsiperka. Galiausiai jis daro Jūsų būstą vertingesnį, nes namai su inovacine techni­kos įranga yra žymiai patrauklesni.

Jei planuodami nuosavo namo įrangą įsigysite ir THOMAS centrinį dulkių siurbimo įrenginį, ateityje pajusite jo teikiamą naudą sveikatai. Pagaliau nebereikės nešioti ar tampyti iš paskos sunkaus dulkių siurblio – taigi Jūsų nugarai žymiai palengvės. Be to, nebegirdėsite garsaus variklio ūžimo, nes THOMAS centrinis dulkių siurblys stovės rūsyje arba garaže. Dulkes siurbsite be jokios įtampos, o dirbdami galėsite klausytis muzikos arba kalbėtis telefonu – siurbti bus tiesiog malonu.

Visuose namuose Jums ir Jūsų šeimai bus jauku, ir aplinka bus higieniška. Tai taip pat svarus argu­mentas, skatinantis įsirengti THOMAS centrinį dulkių siurblį. Įprastas dulkių siurblys pučia nešvarų orą atgal į patalpą ir teršia Jūsų aplinką. Tuo tarpu siurbdami THOMAS centriniu dulkių siurbliu, Jūs pašalinate 100% dulkių: centrinis siurbimo įrenginys yra ne gyvenamojoje patalpoje, todėl dulkių dalelės kartu su nešvariu oru išmetamos tiesiai į lauką. Žmonės, sergantys astma arba alergiški namų dulkėms, bematant pajus skirtumą.

GERESNEI SAVIJAUTAI

Jei planuodami savo namą numatysite įdiegti centrinę namų valymo sistemą THOMAS, ateityje galėsite įvertinti naudą savo sveikatai. Jums nereikės nešioti nemažai sveriančio dulkių siurblio, kartu sumažės nugaros apkrovos. Triukšmingas dulkių siurblio veikimas jūsų nebeerzins, nes įtraukiamasis sistemos blokas įrengiamas rūsyje, garaže ar specialioje patalpoje.

AUKŠTAM HIGIENOS LYGIUI
Net pačiose mažiausiose dulkių dalelėse gali būti dulkių erkių, kenksmingų žmogaus kvėpavimo takams. Paprastas siurblys išmeta atgal į patalpą gana daug smulkiųjų dulkių dalelių (o kartu ir dulkių erkių). Naudodamiesi centrine namų valymo sistema THOMAS, jūs visiškai išvengiate šio pavojaus, nes centrinis įsiurbiamasis sistemos blokas įrengtas ne gyvenamojoje zonoje, susiurbtas oras išmetamas į lauką. Alergiški buitinėms dulkėms žmonės išsyk pajunta teigiamą centrinės namų valymo sistemos poveikį sveikatai.

ILGALAIKEI ŠVARAI
Naudojant centrinę namų valymo sistemą THOMAS, Jums teks kur kas rečiau siurbti ir valyti dulkes. Naudojantis paprastu dulkių siurbliu, dalis dulkių patenka atgal į siurbiamą patalpą ir nusėda ant paviršių. THOMAS sistemos centriniam įsiurbiamajam blokui esant atskiroje nei gyvenamoji patalpoje, namų siurbimas taps ypač efektyvus. Net laiptų valymas daugiau nesukels rūpesčių: naudositės ypač patogia 8 metrų ilgio žarna.

PAPRASTA

Valdomas nuotolinio radijo ryšio valdymo pulteliu. Lengvai montuojamas. Nereikia tiesti elektros laidų.

PATOGU

Centriniu dulkių siurbimo įrenginiu galite siurbti dulkes visuose aukštuose – Jums nereikės nešioti ar tempti iš paskos sunkaus siurblio.

TYLIAI VEIKIA

Siurbdami dulkes, Jus netgi galite kalbėtis telefonu ar klausytis mėgstamos muzikos. Nes centrinis dulkių siurblys stovi garaže arba rūsyje.

HIGIENIŠKA

Naudojantis centriniu dulkių siurbliu, į patalpą nebepatenka iš siurblio išleidžiamas ne­švarus oras. Todėl, siurbiant kambarius kasdien, oras bus švarus 100 %.

NAUDA SVEIKATAI

100 %. pašalinant dulkes iš aplinkos, Jūs neleidžiate daugintis bakterijoms ir mikroorganizmams. Tai ypač naudinga alergiškiems žmonėms.