Beurer plaukų šalinimo prietaisas IPL Velvet Skin Pro

IPL VELVET

421112557513


Beurer atstovas Lietuvoje.

Beurer plaukų šalinimo prietaisas IPL Velvet Skin Pro

Saugus, greitas, neskausmingas ir ilgalaikis plaukelių šalinimas.

Integruotas odos skanavimas – prietaisas nuolat skanuoja odos ir plaukelių atspalvį, taip užtikrindamas saugumą ir reikiamą foto epiliacijos galios lygį.

Ypač didelis foto epiliatoriaus „darbinis plotas“ (4,5 cm²). Tai reiškia, kad blyksnių vienai procedūrai reiks mažiau ir procedūros yra daromos greičiau bei tiksliau.

300000 impulsų – kadangi foto epiliatoriaus antgalis yra didelis, šio kiekio turėtų užtekti maždaug 15 metų.

„Auto-flash“ funkcija – atliekant procedūrą nereikia spaudyti mygtuko, o tiesiog „braukti“ foto epiliatoriumi per odą. Tai labai praktiškai svarbi funkcija, kuri ženkliai pagreitina ir daro patogesne procedūrą.

Integruotas UV spindulių filtras. Kaip ir priklauso premium kokybės įrenginiuose – saugumas yra svarbiausia. Todėl foto epiliatorius filtras apsaugo nuo kenksmingų ultravioletinių spindulių.

6 laisvai pasirenkami stiprumo lygiai. Tai reiškia, kad netgi jei jūsų oda labai jautri, arba atvirkščiai jei siekiate greito rezultato – rasite sau tinkamiausią foto epiliacijos stiprumo lygį.

Papildomas veido ir bikini zonos antgalis. Fotoepiliatorių galima naudoti visam kūnui, tačiau su papildomu mažesniu antgaliu procedūros atliekamos patogiau jautresnėse vietose.

Kliniškai patvirtintas saugumas ir efektyvumas. Oficialiais klinikiniais tyrimais įrodyta, kad Beurer IPL Velvet Skin Pro foto epiliatorius yra veiksminga ir saugi priemonė ilgalaikiam plaukelių šalinimui. Todėl galima naudoti namuose ir profesionaliam plaukelių šalinimui dermatologiniuose kabinetuose ar grožio salonuose.

Belaidis foto epiliatorius. Atliekant procedūras nereikia įjungti foto epiliatoriaus į elektros lizdą. Laido nebuvimas reiškia patogesnį naudojimą.

Nemokama Beurer IPL programėlė išmaniesiems. Programėlė nėra būtina, tačiau nemokamai atsisiuntus galėsite patogiai sekti ir planuoti procedūras.

Negalima naudoti tamsiai odai ar tamsioms odos dėmėms.

309,00 €

Sandėlyje: Laikinai produkto neturime.

Kilmės šalisVokietija
Garantija24 mėn.
Vartotojo instrukcijaLietuviška